Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Pedagógiai Szakszolgálat...

ELTE Pedagógiai Szakszolgálat nem reagál?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt adtam be egy kérvényt orvosi zárójelentéssel csatolva, amelyben megalapították a az érzékszervi fogyatékosságot, de az ő elbírálásukra van szükség. Telefonon és személyesen sem tudtam elérni őket, ilyenkor mi a teendő?
2021. ápr. 16. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2021. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Továbbá pontosan milyen fogyatékosságról van szó? Ez dönti el, hogy hová kell küldeni az iratokat. Mert nem jó helyre küldted.
2021. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia! Pest megyèben élek, szemműtèten estem át, ami miatt diszlexiát állapított meg az orvos a zárójelentésben. Egyetemen akarok továbbtanulni, tudtommal nekik kell beadni a papírt. Te mit tudsz erről? Köszi előre is.
2021. ápr. 16. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Most hol tanulsz, vagy tanulsz egyáltalán?
2021. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, már nem tanulok.
2021. ápr. 16. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Szemmutettol senki nem lesz diszlexias...
2021. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Orvosi zárójelentésbe csatolna van, szerintem jobban tudják mint te. Minek faggattál ki ha nem segítesz?
2021. ápr. 16. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy a jelen esetben a kérvényt ide kell beadni

FPSZ Beszédvizsgáló, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató és Gondozó Tagintézménye (országos illetékesség 1077 Bp. Izabella u. 1

Tel: 203-8497 ; 371-1386 ; 06 30 829 8569


ez van ugyanis az elte ped. szakszolg. honlapján.

2021. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én írtam mindent, a 6. kivételével!!!
2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem en faggattalak, nekem a 6-os az elso valaszom, en csak a tenyeket kozlom. Pedig jo sok kerdesem lenne.


A diszlexia egy veleszuletett fejlodesi zavar, ami 12 ev kozoktatas alatt is keseritette volna a mindennapjaidat. Ez a szovegertes zavara, nem erzekszervi fogyatekossag. Koze nincs hozza, es nem is alakulhat ki ennek kovetkezmenyekent, felteve, hogy nem volt agymutet is.


Ha nincsen mar tanuloi jogviszonyod, a szakszolgalatnak semmi koze hozzad, ne is vard, hogy valaszoljanak. Ki mondta, hogy oket kell keresni?


Es tulajdonkeppen mi a celod? Ezt meg jo lenne tudni. Megallapitattni a diszlexiat a szakszolgalattal, hogy esetlegesen konnyiteseket kapj egyetemen? Az egyetemi tanarok nagy reszet rohadtul nem erdekli, kinek milyen nyugje van.

2021. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!