Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri e koliba menni gimiskén...

Megéri e koliba menni gimisként úgy hogy autóval 20 perc az út és jó a családom?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne jó a kollégium akkor ki lehet iratkozni?

#gimnázium #kollégium #Jobb családi háttér
2021. ápr. 18. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is; miért szeretnél koliba menni?
2021. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
És mindig autóval hoznak visznek? Gondolom még nincs jogsid, ha most mész gimibe.
2021. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha autóval 20 perc, akkor gondolom busszal sem lehet több mint 30. Ilyen rövid táv miatt szerintem totál felesleges koliba menni, van aki napi kétszer 60 percet ingázik csak Budapesten belül. Vidéken számos osztálytársam volt aki 45 percre lakott busszal. Ha azért szeretnél koliba menni mert otthon problémák vannak a családodban, az már más kérdés, de arra meg inkább neked kell magadban megtalálni a választ, természetesen figyelembe véve azt, hogy milyen negatívumokkal jár vagy járhat egy gimis koliban lakni.
2021. ápr. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Volt olyan osztálytársam aki szintén kolis volt,pedig busszal 20 perc volt a suli. Őt év közben kivették a koliból, mert nem volt jó a tanulmányi eredménye (otthon gondolom különtanárhoz kellett járnia). Én is kolis voltam. Én másodiktól már szerettem kolis lenni, volt klubszoba ahol lehett biliárdozni,pingpong asztal,darts. Kolibulik...
2021. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy éri meg, ez nem távolság.
2021. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van így a kollégiumnak.
2021. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha egyetemre mész akkor legyél kollégista, most inkább otthonról járj be.

Nekem amúgy 23 Km-re volt a középiskolám és 40 perc volt busszal, autóval pedig 30 perc mégse voltam kollégista hiszen ez nem olyan nagy táv ami végett lenne értelme annak lenni.

2021. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem is cca. 45 perc volt az odaút, a visszaút esetleg lehetett +30, hogyha nem értem el a vonatot, akkor kellett várni fél órát a következőre. Meg sem fordult a fejemben, hogy kollégista akarok lenni.

Az egyetem is durván 45-60 perc volt csak oda, ott sem volt ilyen gondolatom.

2021. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2 válaszoló általános 3 osztály óta egyedül megyek viszont körülményes lenne elmenni. Köszönöm mindenki válaszát
2021. ápr. 18. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Kövezzetek meg, de szerintem az utazástól függetlenül már csak a "buli" (közösségi élet) része miatt is megéri koliba menni.
2021. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!