Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Digitális oktatás hogy is van ez?

Digitális oktatás hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Tehát gyermekem általános iskola 6.osztályos, informatika házi feladatához word és Excel szükséges... Ami szép és jó, de felvetődött bennem a kérdés, ha nekem nincs jogtiszta office-om, akkor most az iskola elvárja tőlem, hogy vásárolják meg egy többtízezres programot, hogy a gyerek tudjon házit írni? Vagy azt várja el az iskola, hogy lekalózkodjuk?

2021. ápr. 19. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, diákoknak ingyenes az Office-csomag, le lehet tölteni anélkül, hogy fizetni kelljen érte. A részletekben nem tudok segíteni, én ezt olyan 4 éve csináltam meg magamnak.
2021. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt várja a szülőtől az iskola, hogy ne legyen hülye...


[link]

2021. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Van neten is Office, Microsoft fiókkal lehet használni, nem kell megvenni.

De ha ez baj akkor kérjetek az iskolából egy laptopot, azon biztos rajta lesz.

2021. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Vidéki iskolából laptopot kérni :D jó vicc...

Amúgy meg nekem muszály akkoraszakinak lennem, hogy kenjem vágjam miből van ingyenes verzió?...

Akkor nem azzal kéne kezdeni az oktatást az 1es osztogatás előtt, hogy hol elérhető a program?

2021. ápr. 19. 18:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszály, pont az.
2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
J ly... Nem anyanyelvem a magyar, csak tippelek, de pont nem érdekel.
2021. ápr. 19. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A választ megkaptad, felesleges hőbörögni.
2021. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor nem azzal kéne kezdeni az oktatást az 1es osztogatás előtt, hogy hol elérhető a program?"

Nem, de hőbörgés helyett meg is kérdezhetted volna már rég a tanártól.

2021. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hőbörgök, bármit is jelentsen... De nálunk olasz ám úgy kezdődött ez az egész, hogy biztosítva lett a gyerekeknek és aszülőknek a megfelelö hardveres és softweres támogatás, és annak a biztosítás, hogy a gyerekek azt használni is tudják... Főleg a rászorulók... Itt meg elvárják, hogy legyen aztán kész, mehet az 1es osztogatás... Nekem nincs bajom, van megoldottuk, csak marhára nem értem ezt az elvrendszert. Mi az az elvárás az iskola részéről, hogy itt minden van...
2021. ápr. 20. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!