Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tévő legyen az a...

SOS! Mit tévő legyen az a tanitó, aki ma szerzett tudomást a facebookon vele kapcsolatos fél oldalnyi rágalmazási szóvegről, melyben 1-2 szülő pocskondizza a online órakkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak vigasztalhatatlanul megalázottnak érzem magam...saját szemszögömből igaztalan vádak miatt, mert beletettem minden energiám, tudásom, segitőszándékomat a digitalis oktatasba. Sirok és sirok, be sem tudok memni tanitani. 40valahány ember elótt lettem megalázva. Van innen tovabb? Hogy lehet ilyenból felàllni?

2021. ápr. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne érezd magad megalázva!

Méltósággal kezeld a dolgot! Nem rád nézve megalázó, ha valaki olyan stílusra képes.

2021. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Próbalom, hatha felállok,de lehet feladom az osztályt. Próbálom,esetleg sikerúl. Annyit dolgoztam,.annyit segitettem.Én így éreztem. Megoldottam minden feladatot, kozzettettem, fotoztam egyesével segitettem, videókkal stb..mindegy. Sok ember elolvasta, mert kitette a csoportba. Elnézést itt is, ossze kell szedni magam.Biztos hibaztam, de ki nem?! De ennyire...ha ennyire, akkor nekem fel kell adni!
2021. ápr. 19. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy szülői értekezlet? Talán ott meg lehetne beszélni, ha nem nagyon véres szájúak a szülők…

Kitartás, ez most mindenkinek egy nehéz időszak.

2021. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, primitív, aljas emberek mindenhol vannak. Gondolom ez valamiféle osztálycsoport lehetett, ha tényleg annyi energiát tettél a munkádba mint ahogy írod, akkor a többi szülő tudja, hogy nem jogosak a vádak.

Ha nagyon zavar, udvariasan rákérdezhetsz, miért gondolja úgy xy ahogy, mi nem tetszett neki a digitális oktatás során. A posztot mondjuk eltávolíttatnám a csoport adminjával, mert gusztustalan, hogy szemtől szembe nem merne szólni a szülő, de így megkerülve igen.

2021. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a gyors reagálást! Jó egészséget mindenkinek!

Majd holnap...kiderül, hogyan tovább. Épp ma kaptam egy masiktól elismerést, dicséretet, az ig.helyettes tolmácsolta. Du.az egyik gyerektól tudtam meg, mit tett fel egy épp admin szülő az osztálycsoportba. Ma délutan szembesultem vele.

Holnap új nap.

2021. ápr. 19. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen "nagyasszonyok" mindenhol. Nem érdemes velük foglalkozni 😆
2021. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Így kéne, csak akit nem ilyen fából faragtak, az összetörik.

Legyetek erősebbek,okosabbak,lazàbbak,

életrevalóbbak! Elköszönök.

2021. ápr. 19. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne hibáztasd magad!!!! Nem véletlenül vagy a pályán! :) Szerintem én is körbe vagyok röhögve, mert ők biztosan jobban tudnák csinálni, csak még hozzám nem jutott el. :/


Én ezt a "rendszernek" tudom be, ami semmilyen szinten nincs tekinttel a pedagógusokra és az érzéketlennek ezt még ki is használják! :/

2021. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!