Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával kapcsolatos...

Biológiával kapcsolatos kiegészítő anyagok érdekelnének, valaki?

Figyelt kérdés

Online felületen keresek ilyen oldalakat, eddig a mozaik weboldaláról tanultam, az itthoni tankönyveimből és az M5 érettségi felkészítő anyagaiból. Hasonló oldalakra vagy youtube csatornákra lennék kíváncsi, ahol hiteles az információ, és tanítani is tud nem csak felhalmozza az infókat. Vagy online újságok, oldalak, cikkek, bármi a mi biosz :D

Köszi



2020. aug. 12. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Bioszféra.com

Ezen az oldalon még feladatok is vannak az adott témakörökhöz, és szerintem egész jól, érthetően vannak leírva a dolgok.

2020. aug. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! További válaszokat fogadok még :)
2020. aug. 13. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az általad felsorolt források (plusz ugye a bioszféra.com) nagyjából lefedik az online fellelhető legnépszerűbb opciókat.

Én még a sulinet tudásbázist tudnám javasolni. A tankönyv tár oldala se rossz (valami hasonló web neve van), de az jóval részletesebb mint bármelyik korábban felsorolt forrás:D

2020. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!