Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha bioszból közepezek idén,...

Ha bioszból közepezek idén, akkor elég a Nagy Etele kidolgozott érettségi követelménye szerint tanulnom? A 2016-os van meg.

Figyelt kérdés
Jelenleg tanulás nélkül 60-70 százalékot írok, ha ismétlek ebből a 2016!os követelményből, akkor sikerülhet 80 százalékra?

2020. máj. 9. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarom kedved szegni, de szerintem nem. Én a Mozaikos évfolyamos könyveket használtam. Persze, már nagyon kevés az idő...
2020. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából ismétlésre szánom erre a négy napra. Órákon mindent megtanultunk általában, én az emelt szintet is többnyire, hogy több fogalmam legyen egyes dolgokról. Ezért is megy nulla tanulással 60 százalékra legalább. Majd megpróbálom, töri emeltet is így ismételtem, nagyon jól is sikerült. Tudom, ez biosz, de szerencsémre nagyon szeretem a tantárgyat, így megragad minden első olvasásra. Ha meg nem, akkor a lelkiismeretem nem engedi, hogy nem olvassam át újra. Mégegyszer köszi a válszt.

2020. máj. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!