Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni az 50...

Valaki tud segíteni az 50 órás közösségi szolgálattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Konkrétan semmi tájékoztatást nem kaptam róla, de már elkezdhetném, úgyhogy lenne néhány kérdésem privátban ahhoz, aki tájékozott a témában, és van türelme hozzám. :)

2021. ápr. 20. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én még 2016-ban végeztem el de nyugodtam kérdezhetsz.
2021. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

1. Kinezed a helyet, ahova mennel. Megkerdezed, mehetsz-e egyaltalan.


2. Rakerdezel az iskola titkarsagan, hogy van-e veluk szerzodes. Ha van, nincs tobb dolgod, ha nincs, akkor vinni kell egy papirt alairatni veluk.


3. Elmesz, mikor kell.


4. Beiratod a kis fuzetbe az orakat, amit kaptal.


Elvileg minimum legalabb 3 helyen kell elvegezni. Az is megvan, naponta max hany orat lehet.


Ez az elmeleti, gyakorlatban volt, aki 1 helyen letoltotte az 50 orat 1 het alatt, es tobb honappal kesobb hozta a kis fuzetet az igazolassal, es utana a szerzodeses papirt, szoval amugy kb. senkit nem erdekel... :D Valakinek 20 orara beirjak az 50-et, nem nagyon foglalkoznak vele...

2021. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, most egyelőre tisztázódtak a dolgok némi olvasgatással, az ADOM fb-csoportjával és #2 válaszával, de ha felmerül bennem még kérdés, mindenképp írok majd #1.


Köszi mégegyszer a gyors válaszokat, ment a zöld.

2021. ápr. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!