Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tavaszi félév valószínűleg...

A tavaszi félév valószínűleg teljes egészében távoktatás lesz? Felsőoktatásra gondolok elsősorban

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha még mindig lesznek idióta Covid-bulizók, akik lakás bérelnek, hogy akár 40-50-en is öszejöjjenek és mint potenciális gócok menjenek onnan haza, addig várható, hogy nem tudják feloldani a vészhelyzetet.


Az összes szervezőt 10 évre lecsuknám, a résztvevőket százezrekre büntetném

vészhelyzet alatti szándékos törvényszegésért és közveszélyokozásért.

2021. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Szerintem valószínű. Amíg nincsenek elegen beoltva. Persze felmerül az, hogy mi van azzal, aki nem akarja magát beoltatni?
2021. jan. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Így nem fogom meghosszabbítani az albérletet, ha úgysincs jelenléti oktatás és itthon vagyok.. Szóval jó lenne tudni hogy mégis emddig tervezik ezt
2021. jan. 9. 02:40
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

1-jéig biztos nem oldják fel. amíg sok hülye még mindig bedől az oltástagadó kampánynak, addig nem lesz feloldás.

Vannak, akiknek ez az érdekük, meg hogy bedőljön a gazdaság.

Az ellenérdekelt oldal készül a "Capitolium-típusú" anarchiára.

2021. jan. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is oltástagadó vagyok
2021. jan. 9. 04:03
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ezen a tavaszon tavoktatas lesz, aztan osszel talan nem.
2021. jan. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Tudom, hogy a legtöbben nagyon várják a jelenléti oktatást, de nagyon remélem, hogy a tavaszi félév még online lesz. Ha nem, akkor a jelenlegi formában nem dolgozhatok tovább a munkahelyemen.
2021. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet tovább szigorítani már mert még leáll a világ leggyorsabban fejlődő gazdasága.
2021. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Szinte biztos, hogy távoktatás lesz én nem is értem miért lenne másképp.

A számok szarok, jön az új vírus, a vakcina egy vicc.

Nem is értelek titeket.

2021. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha ennyire “egyértelmű” akkor szólhatnának, hogy online lesz. És nem az utolsó pillanatra hagynák. Mert pl én se tudom, hogy nézzek albérlet után vagy sem... ha meg kezdés előtt egy héttel döntenek akkor szuper lesz akkor kapkodni..
2021. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!