Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kollégiumba kutyát vinni?

Lehet kollégiumba kutyát vinni?

Figyelt kérdés
Most leszek gimnazista, és hát a szüleimmel meglehetősen... Érdekes a viszonyom. Nagyon szeretnék kollégiumba menni, az egyetlen akadálya, hogy van egy kutyám, akit semmiképp nem akarok itt hagyni, ezen múlik, hogy megpróbálom e a kolit. Van lehetőség őt is magammal vinni?

2021. ápr. 23. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb, leírom
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp nincs. Ha egy aranyhalról lenne szó, még azt mondom, egy próbát megér, de egy kutya esélytelen. Te reggel 8-tól délután 3-ig, 4-ig iskolában vagy, és addig senki nem fog helyetted vigyázni a kutyára.
2021. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazgatok van. Eléggé feszült voltam, amikor kiírtam a kérdést, azóta lenyugodtam, és át is gondoltam. Köszönöm a segítséget, mindenkit felpontoztam.
2021. ápr. 23. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én is csak ezért nem mentem kollégiumba, és nem is megyek. Közös albi másokkal szóba jöhet, ha a kolit ki tudnád fizetni akkor azt is, ha elegen vagytok, bátyám így csinálja.
2021. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az albérlet valójában szóba jöhetne de a kérdező most megy gimibe szóval 14-15 éves lehet.
2021. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a tesómék is el tudták intézni, kb egy évvel idősebb korukra.
2021. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!