Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joghallgatók! Nektek hogy...

Joghallgatók! Nektek hogy telt a 6 hetes kötelező szakmai gyakorlatotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy munkahelyenként változó, de tudtok valami tanácsot adni, hogy mire érdemes odafigyelni stbstbstb? Félek kicsit hogy felsülök, mivel az elméleti tudásomon kívül gyakorlatban nem sok mindent tudok.
2013. júl. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz? nekem egyébként nem volt semmi gond, járásbíróságon voltam és nagyon segítőkészek voltak
2013. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miskolcra. Nekem a Közigazgatási szakmai gyakorlatom lesz még csak, viszont nem tudok semmit, azt sem hogy mit kell vajon csinálnom, végig kell-e dolgoznom a 3 hetet (van ahol nem, vagy elengedik a hallgatókat hamarabb), szóval kissé aggódom. Leginkább attól, hogy ugye semmi gyakorlati tapasztalom nincs még, szerintem még egy kávét sem tudnék megfőzni ha erre kerülne a sor :) Meg probléma, hogy nem tudom mit nézzek át, vagy átnézzek-e valamit, böngésszem-e a Ket.-et vagy a jogszabályokat vagy felesleges. Önkormányzatnál leszek amúgy, jegyző mellett.
2013. júl. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!