Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Féléves szakmai gyakorlatotok...

Féléves szakmai gyakorlatotok alatt, tudtatok dolgozni máshol? Hogy lehet ezt összeegyeztetni? Ha addig nagyjából magadat tartottad el, mert az egyetem mellett/órák mellett tudtál. A félévesért fizetnek valamennyit? Vagy semmit sem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hetet meghaladó gyakorlatnál kötelező fizetni, bár asszem ez a kötelező fizetés nem sok. Nekem úgy sikerült megoldanom, hogy nagyjából passzolt a szakomhoz a diákmunka, amit dolgoztam, és így egy kis győzködés után elfogadták szakmai gyakorlatnak is, úgyhogy csak csináltam ugyan azt tovább, mint addig. Elméletileg egyébként 40 órát kell dolgozni, szóval mást csak hétvégén vagy éjszaka lehet elvállalni.
2014. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!