Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira "fertők" az...

Tényleg annyira "fertők" az egyetemi gólyatáborok?

Figyelt kérdés

Akik voltak írnának róla egy rövid összefoglalót? Mit csináltatok abban a pár napban, hogy éreztétek magatokat?


Vagy az egész csak az ivásról szól?



2021. ápr. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam pár éve. Napközben csapatversenyek vannak, este meg buli. A feladatok között is szokott lenni alkoholos, de nem kötelező semmi meg nem is kell mindenkinek részt venni minden feladatban. Az ivásra meg mindig lesz önként jelentkező.
2021. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nekem baratnom volt orvosis golyataborban, szerinte jobb nem kihagyni mert nagyon jo. Szegedin volt. Batyam kihagyta.

Szerintetek meg lesznek tartva most nyaron?

2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Végig ittuk az egészet nagyon jo lehetőség arra hogy megismerd a jövőbeni szaktársaid. Minden este dj-t is hívtak
2021. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali, én idén voltam BME GPK gólyatáborban. Remek lehetőség a szaktársak/kartársak megismerésére. A kaja nagyon gyenge volt, de az ital jó áron volt. Sok rémtörténettel ellentétben ez a GT egyáltalán nem volt szexuálisan túlfűtött, sőt nagyon komolyan vették a szervezők, hogy ez nem a szexről szól. Ha fiú-lány kettesben táncolt volt hogy beszálltak hozzájuk, ha kettesben sétálgattak valami kieső részen, odamentek elkezdtek beszélgetni, ameddig forgalmasabb részre vissza nem térnek. Semmi szexuális töltetű játék nem volt. Persze ivás... Az rengeteg volt, de senkit nem köteleztek semmire. Borzasztóan korrekt volt a szervezés.
2022. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!