Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvos akarok lenni melyik...

Ha orvos akarok lenni melyik könyveket érdemes előre olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A Háború és békét.
2021. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés, hogy bejuss az orvosira, amihez jó sok pont kell és egy emelt biológia érettségi legalább, szóval a tankönyveidet olvasgatnám a helyedben. Továbbá egy idegen nyelvből középfokú nyelvvizsga, amihez szintén kell lennie tananyagnak.
2021. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Téged majd a szerint műtenek remélem.


2. Nem az a kérdés, hogy hogy jusson be.


Anatómiát érdemes átrágni, de nem tudom melyik könyvekből tanulnak mostanság, már ha még van könyv, én ápolónak tanulok nekünk nincs, de hát magyar ország jobban teljesít, pedig még ki is fizettem volna, a suli szerint mivel érettségi után vagyunk nekünk nem rendelhet, amit azért erősen kétlek, de valami anatómiát javaslok, az nem szokott változni.

2021. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, tanulj az érettségire. Ha meg ezek megvannak, eszedbe ne jusson előre készülni valamit. Pihenj, élvezd ki a szabadidődet. Fogsz eleget sz*pni még.
2021. máj. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!