Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire érdemes olyan könyvek...

Mennyire érdemes olyan könyveket olvasni amik változást hozhatnak az életembe? Úgy értem mint pl a : Sikerkalauz 1,2, Sziklaszilárd önbizalom

Figyelt kérdés
(Nem tudom hogy jó kategóriába írtam e XD)

2019. júl. 16. 10:09
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Amiket felsoroltál nem olvastam, de vannak jó könyvek, amik változást hozhatnak az életedben, motiválhatnak. Nekem a Paulo Coelho-féle könyvek jönnek be nagyon, főleg a Zarándokút. Ezek pár érdekes történeten keresztül arra próbálnak kilyukadni, hogyha változást akarsz és bele akarsz vágni valamibe, akkor ki kell találni valamilyen jó célt, amitől nem hagyod magad eltántorítani. A cél felé haladva pedig az úton folyamatosan változol, fejlődsz (kivéve ha feladod vagy el se indulsz rajta)sokszor már a cél előtt azzá az emberré válsz, akivé lenni akartál, de az utat akkor is végig kell járni.

Érdemes olyan könyveket is olvasni vagy filmeket megnézni, amikben olyan karakterek vannak, akikről lehet példát venni. Biztosan vannak a kedvenc filmjeidnek/könyveidnek kedvenc szereplői :) Ha szeretsz filmezni, olvasni még szórakoztató is lesz az útkeresés :)

2019. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!