Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hétfőn érettségi és beteg vagyok?

Hétfőn érettségi és beteg vagyok?

Figyelt kérdés

A családom már kb 1hete beteg eddig azt hittem sikerült megúsznom, de most én is belázasodtam.

Szintemelő érettségire mennék már 6eve érettségiztem (a sors iróniája, hogy akkor is lázasan) szerintetek bemehetek így ebben a helyzetben? Lázcsillapító segíthet kijátszani a hőmérőt. Több mint 80 ezerbe került a 2erettegi nem szeretném elbukni :(



2021. ápr. 30. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Biztos lesz hőmérő?
2021. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hűtőfürdő és utána lázcsillapító. Tudom, hogy ez másokra veszélyes, viszont át tudom érezni a helyzeted én nagyon félek, hogy véletlen lebetegszem addigra. Viszont ebben a 3 napban próbálj meggyógyulni, sok tea, pihenés,hátha javulsz. Valamint mások érdekében viselj végig maszkot és tartsd a távolságot.
2021. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne kockáztass, ne menj el! Vissza fogják adni a pénzedet, és ősszel jelentkezhetsz egészségesen, akkor jobban is fog sikerülni!
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy vissza adják a pénzt. Van hőmérő. Mikor csak papírokat mentem intézni az iskolába akkor is kötelező volt a kezfertőtlenítő, hőmérő.

25 éves vagyok. Most mennék egyetemre rengeteget gondolkoztam így is, hogy menjek-e még ilyen későn, nem szeretnék még egy évet csúszni :/

2021. ápr. 30. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk érettségi tájékoztató órán elmondták, hogy ha valaki betegség miatt vagy egyéb felróható ok miatt nem tud most érettségizni, akkor szóbelire van lehetősége.
2021. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Van pótérettségi + visszatérítik az összeget. Ha jó jegyre mész akkor lehet bukod a pénzt így, ha lázzal mész be és nem sikerül.
2021. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pótérettségi az Október, nem?
2021. máj. 1. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hit kérdése, visszaadják, mert van róla egy kormányrendelet. Kint van az oktatas.hu oldalon. De én nem foglak győzködni, ha nem akarod elhinni.
2021. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Menj el, nem is kérdés, mert legközelebb csak októberben tudsz elmenni, de az sokkal nehezebb szokott lenni.
2021. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 ezzel csak az a probléma, hogy a portán mérnek lázat. Ha épp lázas akkor nem hiszem, hogy beengedik érettségizni.

A másik, hogy megfertőzhet bárkit, aki szintén nem tud majd érettségizni miatta.

2021. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!