Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen szabadon választható...

Egyetemen szabadon választható tárgyból sikertelen vizsgát kötelező újracsinálni?

Figyelt kérdés

Van ebben a félévben egy szabadon választható tárgyam, amiben nem vagyok biztos, hogy sikerülni fog, mert nem nagyon lesz időm rá tanulni, viszont meg szeretném azért próbálni belőle a vizsgát, hátha.

Azt szeretném kérdezni, hogyha nem sikerülne a vizsga és be lesz írva belőle az egyes akkor azt kötelező újrapróbálnom, hogy meglegyen vagy ha csak szabadon választható tárgy akkor nem számít, hogyha nem csinálom meg végül és tudok anélkül, egy egyes vizsgával is végezni az egyetemen? (Csak tavaszi félévben van meghirdetve a tárgy én pedig a következő őszi félévben végzek)

Nem volt még ezelőtt ilyen gondom és nem tudom, hogy van ez, csak nagyon nem szeretném, ha végül ez lenne a gond és emiatt az egyes vizsga miatt csúsznék egy félévet.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 6. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Hát a hozzá rendelt kredit hiányozni fog az összesből, amit teljesíteni kell. Mivel szab.vál volt érdeklődd meg a TO-n a következményeket.
2021. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A össz kreditszám igazából meglenne, csak más tárgyból, mert következő félévben más tárhyat helyette tudnék felvenni, csak ezt nem, mert nem lesz meghirdetve.
2021. máj. 6. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Akkor nincs gond, egy szab.vált nem kell újra felvenni, ha nem sikerült, válassz valami lazát.
2021. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. máj. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!