Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középfokú angol írásbeli...

Középfokú angol írásbeli nyelvvizsgára milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten teszek írásbeli vizsgát angolból, de nem igazán tudom, hogy miben illene megjelenni.

Érettségi vizsgára tudom, hogy ünneplőben illik menni, és ezt el is várják tőlünk, viszont nyelvvizsgánál több helyen olvastam, hogy elég egy normális ruha, ami nem szakadt, nem foltos, stb.


Milyen ruhában illik menni? kellemetlenül érezném magam, ha én lennék az egyetlen ünneplőben, de akkor is, ha én lennék az egyetlen, aki nem abban van.



2021. máj. 7. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno, amikor voltam, talán egy fekete-fehér ünneplőben levő embert láttam csak. Én amúgy azt hiszem egy egyszerű nadrágba mentem (nem farmer), illetve egy hosszabb, elegánsabb felsőbe. Szóval semmi extra, nem olyan ünneplős, elég hétköznapi, de mégse kék farmer-sima rövid ujjú kombó. Szóval igen, szerintem pl. egy fekete farmer, meg egy szebb felső is elég.
2021. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

ha lány, akkor menj egy elegánsabb blúzban

2021. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2021. máj. 7. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem valami ing, de nem fehér, meg nyakkendő sem kell.

A vizsgához meg hajrá :)

2021. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szóbeli vizsgáztatót kérdeztem, mikor esedékes volt, ő mondta, hogy egy sima, nem szakadt hétköznapi viselet abszolút megfelelő. Nem kell kiöltözni (szóbelire sem).
2021. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én normál utcaruhában mentem, szerintem teljesen fölösleges egy írásbeli nyelvvizsgára annál jobban kiöltözni, inget csak azok vesznek írásbeli nyelvvizsgára akiknek semmi tudásuk sincs, és ezzel akarják kompenzálni, hogy okosnak tűnjenek
2021. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem öltönyben kell menni, én egy hónapja voltam, és a legalulöltözötteb egy halvány kék inget vett fel az öltönyhöz.
2021. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sötétkék farmerban és egy elegánsabb de kényelmes sötét kék felsőben voltam. Senki nem vette le rólam és ki sem zavartak miatta. A lényeg az volt, hogy sikerült az írásbelim. Március elején vizsgáztam. Felesleges kiöltözni úgysem az a lényeg. Ja és senkit sem láttam frakkban. 😁
2021. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es, amikor én voltam ott egyik fiú sem volt ingben. Póló és farmer plusz pulcsi akkor még. 8as vagyok.
2021. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!