Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki online oktatás...

Mennyire ciki online oktatás alatt szakmai vizsgán megbukni?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem,és most volt a szakmai vizsga. Természetesen készültem,de amiből készültem semmit nem láttam vissza belőle..Kevés esélyt látok hogy meglegyen és nagyon cikinek érzem hogy elszurtam,plussz panikbeteg is vagyok.. (Jó tanuló vagyok,és évközben is folyamatosan tanultam)

2021. máj. 10. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy srác, az egész iskola körbe nyalta mert egy szakmai innovációval körbe járta a világot versenyeken. persze elég érdekes volt a történet, mert amúgy a srác segghülye volt a szakmához, gyanús hogy inkább az apja tudásával haknizott.

Azzal frenkiskedett hogy bármelyik amerikai egyetemre felvennék, ami a referenciájával még igaz is lehetne, de még egy magyar technikusi vizsgán is megbukott először. :D


Szóval te ne szégyenld. :D

2021. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!