Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Digitális oktatás színvonala...

Digitális oktatás színvonala szerintetek? Kisebb a követelmény szerintetek? A rosszul teljesítő cigánygyerekek most nem fognak megbukni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem-vélemény- szar. Egyébként mi bajod a cigànygyerekekkel? Van cigànygyerekekkel ismerősöm, aki jogàsz. Meg àllamtitkàr. Meg csak szar szociális munkàs. Védőnő. Orvos.
2021. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
benn a kérdésben h rosszul teljesítő, idióta
2021. ápr. 11. 09:09
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Te meg 100 szàzalék. Értelem, érzelem nélküli gazdag hülyegyerek ki. Nem vagy cseppet sem intelligens.
2021. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
húha
2021. ápr. 11. 09:19
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Ne tiszteljük te senkit, van pénzed, nem igaz? Nos velem rosszal kezdtél. Én 16 éves korom óta dolgozom-szar ügy, mi-. Elvégeztem majdnem nulla segítséggel egy egészségügyi egyetetemet. Meg egy közszolgálati. Felneveltem az Autista fiam. Normál iskolàba jàr. Apàm, mint végstàdiumú ràkost, egy évig gondoltam. Te mered ràm mondani, hogy szart érek. Mivel nincs Vans cipőm? Nincs Louis Vuitton bőröndöm. Nekem a nagyapja két vilàghàborút megért bőröndje van. Sokkal többet ér, a rusnya , de àltalad preferàlt Luis Vuitton szarsàgoknàl. Egy màrka. Egy név. Azt hiszed jobb? Taiwanban rakjàk össze gyerekek. Azt hiszed jobb vagy? A gyerek munkàt preferàlod, csak hogy màrkàs ruhàkban mutogasd magad
2021. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egyetemet:) a retorikai képességeid nem erről árulkodnak :)

Az érzelmi intelligenciádat szerintem fejlesztd kicsit még, legkobbakat

2021. ápr. 11. 09:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Fejleszd*
2021. ápr. 11. 09:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kiemeled hogy "cigány" már eleve utal bizonyos mértékű rasszizmusra.

A digitális oktatás amúgy vegyes: jó koncepció 14 éves kortól fölfelé, de csak fakultatívan és normálisan kiépítve.

2021. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugyan miért lenne rasszizmus.. kik élnek a legnagyobb nyomorban ill kik hanyagolják el (neveltetésből kifolyólag) a sulit, talán nem ők? Akkor hogy nevezzem ezt a réteget?
2021. ápr. 11. 10:01
 10/12 A kérdező kommentje:
És alapesetben is ha a kérdés teszem azt rasszista, a kérdést tekintve tökmindegy.. így hogy nem járnák suliba, hogy zajlik a számonkérés? Kell írni egy egy beaadandót, vagy?
2021. ápr. 11. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!