Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam a matek érettségin.S...

Megbuktam a matek érettségin.Szóbelin mire kell számitanom?

Figyelt kérdés

22 pontom lett így mehetek szóbelizni. Arra lennék kiváncsi,hogy hány tétel van és,hogy milyen nehézségűek azok.

Nagyon félek,legszívesebben már most elkezdeném magolni,de a Tanár nő válaszra se méltat.



2021. máj. 10. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

#12-es

Nem gondolnám, hogy a Veszprémi Vetési kisegítő iskola lenne :)

2021. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a tanár nem segítőkész, akkor keressétek meg a vezetőséget vagy másik matek tanár hátha segít és elküldi.
2021. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
14%
Nem, ez úgy megy, hogy a diákok örülnek ha elmarad az óra, nem tanít a tanár, könnyen jó jegyeket ad, aztán érettségin meg néznek. Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek kell a matematika magas szinten, de az érettségi kettes az sajnos egyenlő a nullával. A hétköznapi élethez kevés tudás.
2021. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Meglett a 25 pont,kis tanári segítséggel,de meg lett.

Nem szeretem a matekot,és amióta online vannak az órák,még kevésbé sikerült tartanom a lépést,bár ez teljesen az én hibám.Viszont az,hogy ilyeneket írsz,hogy lesz aki dolgozon a soron,háát elég nagy kapufa :D

Hálisten amilyen szar vagyok matekból,történelemből olyan jó vagyok és az egyetemen is ezt fogom kamatoztatni.

De azért jó,hogy ide fröcsögtettek,biztos a saját sikertelenségetekből adódóan asszociáltatok engem egy jövőbeli gyári munkásnak,de azért köszi nektek is :D!!

A többieknek meg köszönöm a segítséget,hálisten ezt most megúsztam,elég kellemetlen helyzet volt.

2021. máj. 14. 13:15
 25/28 anonim ***** válasza:
9%
21, nem tudom, hogy ezt mire írtad... Nem azt mondtam, hogy aki 3-4-es matekból, az kisegítő iskolába jár, hanem azt, hogy HA 3-4-es tanulóként még a kettes alsó határát sem képes megütni az érettségin, AKKOR jár kisegítő iskolába.
2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De várj most akkor hogy van a pontozás? Mert én anno amikor szóbeliztem matekból akkor úgy volt hogy 20 pontot értem el az írásbelin de a szóbelin nem csak a maradék 5 pontot kellett összeszednem hanem többet mivel hogyha szóbelizel az plusz 50 pontot ér. Tehát ha csak írásbelizel akkor annak a 25%-àt kell elérned ami 25 pont de ha szóbelizni is kell akkor már 150 pontnak a 25%-át kell elérned összesen ami több mint 25 pont.
2021. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok vitatkoznak pontszámításon akik megbuktak matekból. xD
2021. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen,a 150 pontnak kell a 25%-a,ha valaki szóbelizik.
2021. máj. 14. 13:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!