Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így le lehet bukni vizsgán?

Így le lehet bukni vizsgán?

Figyelt kérdés

Ha valaki távolról egy alkalmazás segítségével rácsatlakozik a gépemre és úgy írja az egyetemi online vizsgát pl moodle-n ,így le lehet bukni?

Mármint a tanár rá tud jönni,hogy egy másik gépről irányították az én gépem?



2021. máj. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Akár igen. Tanulj inkább
2021. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tanultam,ahogyan tavaly is és mégis megbuktam.

Sajnos nem maradt más opcióm,

Az évfolyam 80%-a bukott.

Soha nem kértem senkit,hogy írjon meg helyettem bármit,de most tényleg kénytelen voltam.

2021. máj. 11. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen a vizsga? Hű. Nálunk szóbeli van, bármit lehet használni, mert úgy se lehet ellenőrizni. De mégis látszik, hogy érted-e.

Szerintem le lehet követni, de nem fognak ezzel foglalkozni.

2021. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogyan tudná lekövetni?
2021. máj. 11. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor már miért nem lép be simán ő a moodle-be? Az IP-címet azért nyilván nem ellenőrzik. Vagy nem tudtok találkozni, hogy azért egy helyen legyetek?
2021. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudunk találkozni,otthon van vidéken.
2021. máj. 11. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok szemét lenni, de komolyan, egyes emberek miért nem képesek kicsit küzdeni? Ha visszamegy az oktatás valamikor normálba, rohadt nagy szívás lesz, mert nem fogod tudni a nehéz vizsgákat megiratni mással.


Én anno jelenlétiben csináltam, evekkel ezelőtt es igen volt olyn targy amiből sokat buktunk, sokan buktunk, de valahogy előbb vagy utóbb a legtöbb ember megcsinálta. Én is. Küzdeni kellett? Persze, de legalább az ember keményen tanult rá.


Vannak ismerőseim akik most gólyák és az agyam eldobom, hogy ők kínlódnak hogy nehéz online. Offlineba mi lenne??

Ez egyetem könyörgöm, nem dedó!

2021. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ez nem most csak neked kérdező hanem általánosságban értendő.
2021. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!