Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rohadt sokat tanultam és...

Rohadt sokat tanultam és mégis úgy érzem, hogy holnap egy hatalmasat fogok bukni a vizsgán. Mivel nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

Ez a második félévem. Eddig szinte minden jegyem 5 lett a félévben. A két szigorlatom négyes lett. Még egy szigorlat van hátra (római jog), holnap megyek. Rettenetesen izgulok, pedig az összes vizsgára összesen nem tanultam ennyit.

Nem is vagyok parázós fajta, nyelvvizsga, érettségi előtt sem izgultam (mondjuk a forgalmi vizsga előtt nagyon), de most mindjárt hányok kb.

Úgy érzem, hogy semmi sem maradt meg, a beugrókat se tudom eléggé, de már olyan szita az agyam...


Mivel tudnék lenyugodni? Nincs valami jó módszretek? Szerintem elaludni sem fogok tudni.:/


2016. máj. 29. 16:09
 1/6 anonim válasza:
Figyi, minden eszedbe fog jutni, amikor kell :) menj, sétálj egyet, vagy fagyizz, de a lényeg, hogy ne görcsölj, mert amiatt fogod elcseszni. (tapasztalat) Sok sikert :)
2016. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bűntzatom van, hogy nem tanulok :DD valamiért ilyen stréberré változtam egyetemen, pedig középiskolában nagyon nyugodt ember voltam :(
2016. máj. 29. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Mozdulj ki! Szellőztesd ki a fejed! Vegyél egy jó fürdőt!
2016. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 vagyok ismét. Egy vizsgámra úgy mentem, hogy már cv időszak volt, és harmadszorra vettem fel a tárgyat. Szarság volt, meg betegség miatt elment két vizsga, de így a legutolsóra is csak 6 tételt tanultam meg a 30-ból. Előtte nap halál nyugodtan elmentem sétálni a csajokkal, és másnap 4-est kaptam. (nem vagyok alapjáraton én se lógós, meg egyetem ellébecolós, de ez a vizsga tényleg gáz volt) Szóval NYUGIII :D Sikerülni fog. Hánykor mész? Majd szurkolok nagyon :D
2016. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

8-ra megyek. :/

Tényleg remélem, hogy igazatok lesz. Eddig komolyan, elolvastam 2x a dolgokat és ment minden. De most ez a sok latin kifejezés eléggé stresszel:))

Főleg a beugrók.. Annyira hülyeségnek tartom. Mi van ha tudom mind a 249 fogalmat, de egy pont nem jut eszembe. És emiatt nem is vizsgázhatok. :(

2016. máj. 29. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Átmentem! :))) Hármas lett végül:)
2016. máj. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!