Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel egészségü...

Hogyan készüljek fel egészségügyi vizsgára?

Figyelt kérdés
Csütörtökön vizsgázok, elég jók voltak a jegyeim tavaly és idén is, most 4,1 az átlagom. Viszont nagyon ideges vagyok, nem tudom hogy mit kellene még átnéznem feltétlenül, vagy miben vannak még hiányosságaim. Nagyon szorongok és ideges vagyok. Kicsit úgy érzem hogy nem is tudok mindent, de közben rengeteget tanultam ugye év közben is, illetve most is kb egy hónapja minden nap tanultam. Kb 90%-ot szeretnék elérni, de nagyon úgy érzem hogy ez lehetetlen. :( (egyébként gyakorló csecsemő és gyermekápoló vizsga lesz)

2021. máj. 11. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs :)

Ebben az utolsó két napban már szinte semmi értelme idegeskedned, maximum olvass át még egyszer pár dolgot, amiből azt érzed, hogy nem megy olyan jól, aztán tedd félre, és pihenj.

Amikor elkezdődik a vizsga nyugtasd le magad, és higgadtan, józanésszel állj neki, hidd el, minden be fog ugrani.


Legalábbis én ezzel nyugtatom magam.

Sok sikert nekünk csütörtökre!


(Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan)

2021. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!