Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mennyi lett kb a kémia...

Kinek mennyi lett kb a kémia emelt érettségije?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs az atlaghoz képest mennyire volt nehéz, ezért kérdezem.

2021. máj. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Százalékot nem tippelnék, de azt gondolom, hogy átlaghoz képest az elméleti rész egyszerű volt, a számolások viszont komplexek voltak, nem igazán találkoztam hasonlóval a korábbi évek feladatsoraiban, nagyon át kellett gondolnom, hogy meg tudjam őket oldani.
2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
kb 61
2021. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Kb 95
2021. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy gondolom, hogy nem volt gáz az elméleti rész, habár így is viszonylag sok pontot veszítek ott.

Amúgy én megcsináltam az összes érettsegi számolást minimum kétszer(kiv. néhány októberit), ami nem ment, azt többször is.

Szóval a számolások... tehát nekem a hatos feladatnál nekem az fura volt, hogy telítetlen alkoholt raktak be megoldásnak, számomra ez új volt. A hetes feladat viszont az kis cuki volt, az amolyan “alap” érettségis feladat volt. A nyolcashoz hasonlókkal is találkoztam a korábbi évek feladatsoraiban, (de nem szerepelt olyan sokszor) de igy sem tudtam teljes egészében megoldani, lesz vagy 5 pontom ott remélhetőleg. (Egyszerűen az agyam nem tudott ráállni az efféle számolásokra) Az utolsó feladat első olvasásra “wtf”-nak tűnt, de aztán lenyugodtam, és a b) és a c) rész kijött, habár a b-nél nem számoltam sűrűséget. Az a) résznél valamit nagyon félreszámoltam, szóval vagy 6 pontot remélem kapok az egész feladatra.

Talán neccesen meglehet a 60%, de aj, nem tudom :/

2021. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elmélet jóval trükkösebb volt, mint tavaly
2021. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elmélet szerintem is nagyon trükkös volt
2021. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
egyszerű volt 100% megvan pedig nem sokat készültem mert az emelt matek fontosabb volt de az is meglesz majdnem hibátlanra
2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!