Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki idén (2018) jelentkezik a...

Aki idén (2018) jelentkezik a DE-ÁOK ra hány százalékos a biológia és kémia/fizika érettségije?

Figyelt kérdés

Nekem: Biológia: 85% Kémia: 98% (+- szóbeli érettségik)


Pár barátom, aki még ide jelentkezik, az övék:

B: 94%, K: 95%

B: 72% K: 91%

B:97% K: 96%

B: 89% Fizika: 91%


Ti mikről tudtok, kinek hogy sikerült? Mert mi most azt hallottunk, hogy mindenkinek egész jól sikerült. A biológia országosan nagyon jó lett. Viszont a szóbelin nem a legkedvesebbek a tanárok, és elvileg megy a lepontozás..

Nektek mik a tapasztalatok? Ki mikor megy szóbelire? Mit húztatok?



2018. jún. 9. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A bioszom 96% lett, a kémiám 88% lett.


Szóbelizni már voltam mindkettőből, velem például elég semlegesek voltak kémián (nem is mosolyogtak, nem is grimaszoltak), de kérdést nem raktak fel a végén, szóval szerintem jól sikerült, meg mindent elmondtam, egyszer akart belekötni a kísérletembe az egyik, de mondta, hogy ja ő nézte el.


Az előttem lévő csajjal bioszon nem voltak túl kedvesek. Szegény nem húzott valami jó tételt (idegrendszeres téma volt + valami kukoricás).


Én bioszból gombákakat + baktériumok összehasonlítása vírussal. Kémia: Alkének, 45 kísérlet, CO2 és SiO2 összehasonlítás. Osztálytársam ma volt, őt még nem tudom mit húzott, de az írásbelijei 90%-felett van mindkét tárgyból és ő is a debreceni áok-ra akar jönni. Ja meg én is :D Párom is ide jelentkezik, neki midnkettő írásbelije 95%.

Én is azt látom, hogy elég magasak lesznek a ponthatárok itt a debrecenin.

2018. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!