Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így, hogy már csak néhány...

Így, hogy már csak néhány állami egyetem van, mert mindent átszerveztek, így az átszervezett egyetemeken az állami ösztöndíjas képzés is megszűnik?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más módon lesz megoldva az, hogy aki bizonyos ponthatárt elér, ne kelljen fizetősre mennie? Amennyiben nem állami ösztöndíjasok lesznek ezek a képzések (de valamilyen más ösztöndíjjal nem neked kell fizetni), akkor a 12 állami félévbe az nem számít bele?

2021. máj. 19. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A 12 félév támogatott az összességében szerintem nem fog változni. Azt el tudom képzelni, hogy a ponthatárok növekednek és csúszást sem fognak engedni. Lehet, hogy az ösztöndíjra évente kell majd pályázni. Egyetemenként fognak változni a feltételek szerintem.
2021. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!