Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a VIK-es gólyatábor?...

Milyen a VIK-es gólyatábor? Azt hallottam, hogy nem túl szórakoztató, és mindenkit csak szívatnak.

Figyelt kérdés
Ha ez számít, lány vagyok, olvastam arról is, hogy wc-re sem lehet menni mindig, kínos helyzetek lehetnének. Mi a véleményetek róla? Tudom, hogy van a végén valami katarzis, ami után lazábbak a dolgok, de előtte mennyire rossz?

2021. máj. 20. 19:43
 1/6 anonim válasza:
59%
2017-ben voltam, azóta már az MSC-t csinálom. Tényleg úgy van ahogy írtad, nagyon szar. 2-esekkel bukdácsoló alkoholista senior-ok élik ki rajtatok az uralkodási vágyaikat és teljesen fals képet adnak elő az egyetemről. Barátaimmal már csak röhögünk rajtuk, mondjuk ők ha el is jutottak a BSC végéig, mesterre már egyik se jön. De a lényeg hogy megbánta mindenki, aki ment gólyatáborba, én nem ajánlom.
2021. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még messze van, de az MSc megéri? Azt is hallottam, hogy sokan nem mennek tovább BSc-ről.
2021. máj. 20. 20:07
 3/6 anonim válasza:
51%
Attól függ, mekkora szenvedés volt neked a BSC. Ha teljesen kiégtél tőle, akkor inkább nem, de ha még bírsz 2 évet tanulni akkor szerintem megéri.
2021. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én más szakon voltam mérnöki gólya táborban de semmit nem vesztettem volna ha nem megyek. Pont azoknak bukott ki nagyrésze aki erre ment, az amúgy is bulizósabb réteg. Szóval a nagy ismeretségek zömének az első félév után vége lett.
2021. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én TTK-n voltam gólyatáborban, és szerintem teljesen megéri elmenni. A programok tipik bulizósak, de ha azok nem is tetszenek, akkor is megismerheted a csapatodat, és nem úgy kezded az egyetemet, hogy senkit sem ismersz. Meg megismered a csapatvezetőidet, így lesznek felsőbbévesek akiktől tudsz információt és segítséget szerezni.
2021. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Én 3 éve voltam lányként a vik-es gólyatáborban és voltam olyan szerencsés, hogy végig megvolt. Az első nap kimerítő volt, de utána összeszedtem magam és szóltam, hogy ez van.. utána simán kiengedtek, bár kicsit vicces volt, mert egyik srác sem akart erről beszélni velem és továbbpasszoltak egy lány seniorhoz.

Az eredeti kérdésre válaszolva szerintem összességében jó élmény volt, a legközelebbi barátaimmal a vonatúton találkoztam így maximálisan megérte.(Btw nem vagyok bulizós és egyenesben vagyok az egyetemmel is ha ez jelent valamit)

2021. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!