Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Maradnom kéne jógán 8.órában...

Maradnom kéne jógán 8.órában ma, tegnap is kellett volna azt mondtam nem megyek azt mondta a jóga tanár, hogy okés. Anyum viszont akarja,hogy járjak sajnos. Milyen kifogást találjak ki, hogy miért nem voltam ma se jógázni?? Ha majd kérdezi...

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom amikor ráerőltetik a gyerekre azt amit nem akar...mond azt hogy fáj a fejed stb. találj ku vmit...
2021. máj. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most hívott anyum, ha maradok jógán este elmegyünk szolizni azt meg tudja hogy imádom szóval ezzel zsarol...


De elmegyek jógára úgy döntöttem mert akkor ki kell hagynom a szolit azt meg mivel nagyon nagyon szeretem feláldozom magam és megyek arra a szarra/:

2021. máj. 21. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A jóga baromi egészséges amúgy.

Mondom ezt 17 év aktív sporttevékenységgel a hátam mögött férfiként. Szóval heti 2-3 óra jóga nem árt, szerintem nyomd le, nincs veszíteni valód.

2021. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha lehet normálisan beszélni anyuval, akkor megmondhatod neki, hogy nem szereted a jógát, nem szeretnél járni.

Különben mutogathatsz neki olyan oldalakat, amelyek a keresztény jóga keresésre jönnek ki találatként. Ha nem vagy hívő, akkor nem tudok tanácsot adni.

2021. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!