Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fogok érettségizni...

Most fogok érettségizni infobol Sajnos nem nagyon meg, főleg az adatbaziskezeles, meg az excel. Tudnatok javaslatokat adni, hogy valahogy a 3ast meg tudjam szerezni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy?
2021. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WF0eJ0kXymQ&list=PLU8A49HpWH..


Én emeltre tőle tanultam az adatbázist. Középszinten, hármasra szerintem még simán meg tudod tanulni ezekből ha figyelsz és ráfekszel. Elég szépen elmagyarázza a dolgokat.


illetve még ha Access-t használsz akkor az itt lévő kritériumoknak a nagy részét magold be. Kb ezeked fogod használni, meg a logikát, ami meg már rajtad múlik.

[link]


A szöveg/táblázat formázása ingyen pont, viszont könnyű elnézni, kihagyni dolgokat szóval figyelj majd. Az első 1-2 feladat általában elég egyszerű, azokat először, és gyorsan csináld meg, hogy a többin legyen idő gondolkodni.


Illetve itt is járnak részpontok, mint a matekban. Ha nem megy tökéletesen, akkor csináld meg félig a feladatot. Adatbázis kezelésben ha van olyan feladat ahol több feltétel szerint kell keresni valamit, és nem megy akkor csak csináld egy feltétel szerint. Már az is valamennyi pont.


Szerintem még van annyi idő, hogy hármasra (még akár négyesre) is megtanuld a dolgokat. Feltéve hogy a többi tantárgy nem terhel le túlságosan

2021. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.!!!
2021. ápr. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!