Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha passzívra állítottam a...

Meijii kérdése:

Ha passzívra állítottam a félévemet, akkor a félév végén a tanár beírhat nekem vizsgajegyet?

Figyelt kérdés
Most néztem a NEPTUNban, hogy bár passzívra van állítva a státuszom, egy csomó vizsgatárgyhoz, amit nem vettem fel (hiszen passzívos vagyok), elégtelent írtak be. Ez így most jogos, vagy valamit kéne csinálnom vele?

2021. máj. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem, amit nem vettél fel, arra hogy írnak be jegyet? A rendszer ezt nem is engedi.
2021. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor passziváltál, még a félév elején, vagy utólag? Passzív félévben nem is vehetsz fel tárgyakat, amiből következik, hogy nem veszel fel vizsgát sem hozzá, szóval nem értem, hogyan írhatnának be bármilyen jegyet. Szerintem érdemes az oktatót megkérdezni első körben, ill. a tanulmányi hivatalt keresd fel.
2021. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félév elején passziváltattam és nem vettem fel a tárgyaimat
2021. máj. 25. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felvéve tárgyad, nem is vehetsz fel passzívon, nincs mire jegyet beírjon neptunban. Írj a TOnak.
2021. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hiba van a rendszerben ha nem veszed fel a tárgyakat nem írhatnak be jegyet
2021. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!