Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet csinálhat a tanár...

Ilyet csinálhat a tanár egyetemen? Megbuktat vizsgajegy nélkül.

Figyelt kérdés

Adott A és B tárgy. Az 'A' tárgy tanára azt mondja, ha a B tárgyhoz tartozó vizsga nem sikerül, megbuktat az A tárgyból, amin időhiány miatt nem írunk ZH-kat, és nem is vizsgázunk belőle, pedig nem előadás volt, hanem gyakorlat. A B tárgyat nem ő tartotta, B tárgyból csak vizsgánk volt, de év közben órák nem.

Na, hogy érthetőbb legyen: nyelvszakos vagyok, A tárgy egy nyelvóra, B pedig egy nyelvvizsga szerűség volt. Az 'A' nyelvórán kívül volt még 2 nyelvóránk, de ott egyik tanár se mondta, hogy a jegyünk a B tárgytól függ, hanem írtunk ZH-kat év közben normálisan. Azokból 4-es lettem. Erre a harmadik nyelvtanár megbuktat úgy, hogy nem is írtunk ZH-kat? Értem én, hogy nem sikerült a nyelvvizsgám, de most emiatt ismételnem kell egy olyan tárgyat, amiből utálom a tanárt, mert szerintem abszolút nem való tanárnak. A nyelvvizsgán részfeladatonként osztályoztak, és a magnós feladat nem sikerült, így karót kaptam rá.

Gondolom, visszacsinálni nem lehet, de azért ez böki a csőrömet, mert kövi félévben megint látnom kell azt a pinát... Na meg simán megírtam volna a ZH-kat nála, erre meg ott virít a neptunban, hogy elégedetlen... Tök nagy pofáraesés...


2014. szept. 22. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
dékánnál tegyél panaszt,de szépen, érvekkel alátámasztva!
2014. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elégedetlen helyett amúgy elégtelent akartam írni. :D


Dékánnal...? Mondjuk kétlem, hogy lenne haszna. Magamra haragítanám a tanárt, és meghúzna minden évben. Másról is hallottam, hogy emiatt ment át másik egyetemre, mert rászállt ez a tanár, és folyton meghúzta...

2014. szept. 22. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

ajajj, de még mennyire,hogy megteheti...

ezt úgy képzeld el, mintha két tárgy egymásra épülne...csak itt horizontálisan valósul ez meg...

hidd el, hogy az egyetemi oktatók különb dolgokat is megtehetnek...persze mehettek a HÖK-höz, de kb annyit fogtok vele elérni, hogy a tanár a köetkező félévben méginkább megnehezíti a dolgotokat...

nem elkeseríteni akarlak, de ez a magyar valóság...

2014. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, csodás... Nem baj, már úgyis kiábrándultam a felsőoktatásból.
2014. szept. 22. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szemét

Milyen nyelv?

2014. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De nem mondta előre?

Másik tanárt nem lehet választani?

2014. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ilyet csinálhat a tanár egyetemen? " Bármit :D (sajnos)
2014. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!