Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz OKJ-n a kettes?

Nagyon gáz OKJ-n a kettes?

Figyelt kérdés

Rengeteget tanultam rá (már ami az időből kijött), mégis kettes lett, ráadásul elég nehéz szakma, logisztika.

Az írásbeli lett rossz, mert le is voltunk maradva és hirtelen kaptunk sokat. A szóbelim teljesen jól sikerült, mégse számít bele. És ezt nem értem. Miért nincs külön az írásbeli és a szóbeli? Azért, hogy akinek rossz lett az írásbeli, annak feltolja?



2021. máj. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az írásbeli+szóbeli az az elmélet, és elméleti jegyként kerül be a bizonyítványba, és külön van gyakorlati jegy is.
2021. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nézik, csak azt, hogy meg van a bizi
2021. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekből szerintem tökéletes a kettes. Én jártam logisztikára, akkor még lehetett olyat, hogy csak az anyagbeszerző-részszakképesítést csináltam meg belőle (tehát nem az összes modulból vizsgáztam.)
2021. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az írásbeli egyben volt a gyakorlattal, hisz ott is okmányt és egyebeket kellett kitölteni. Azért érzem gáznak, mert krva sokat készültem rá, de tényleg, és úgy, hogy a családom nem támogatott semmiben, sőt, inkább szívták a vérem, ha nem végeztem a házimunkát emiatt. Mert volt, hogy este 11-től vagy 4-ig tanultam. De tele volt ígyis olyannal, amit nem vettünk, a tanár is megmondta vizsga előtt 3 hónappal hogy le vagyunk maradva. Na mindegy, nem panaszkodni akartam. Csak ez a kettes nem azt mutatja meg, amit "kéne", hanem azt, hogy konkrétan leszrtam az egészet...És a biziosztáskor a tanárok elmondták, hogy ez egyetemi szint is volt. Természetesen örülök, hogy meglett, vége aszenvedésnek és mehetek tovább, folytatom a fejlődést, tanulást is, mert ezzel szeretnék elhelyezkedni. Szerintem a depis tanulási időszakom húzott le...de ez senkit nem fog érdekelni egy állásinterjún. Mondjuk, elvileg nem nézik meg a jegyet, dehát nyilván ott van, és ha megnézik, simán hihetik azt, hogy nem vettem komolyan...holott azt, amit vettünk, teljesen jól tudtam, főleg szóbelin, ahol kiteljesedhettem. Nem mondom, a csoportunk háromnegyedének kettes lett, de mégis zavar, mert nem az látszik, aminek a bele fektetett energia és idő mutatná.
2021. máj. 27. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!