Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez most durva/nagyon rossz...

Ez most durva/nagyon rossz voltam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Általános iskolában 7.-es vagyok és ma lógtam iskolából,szóval nem mentem be.Előző héten nem voltam mert beteg voltam,és most azért lógtam,mert tz-t írtunk,és nem akarom lerontani a jegyeimet,mert most tök jól állok mindenből.A lényeg az hogy ezért lógtam,azért nem játszottam el hogy beteg vagyok mert előző héten is az voltam.Többet nem fogok lógni,legalábbis nem tervezem. A lényeg hogy most nagyon rosszat cselekedtem,vagy türhető?Ti lógtatok már? Előre is köszönöm a válasszokat! :)

2013. máj. 6. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az anyukadnak mondd el ezt igy, ahogy ide leirtad, o remelhetoleg megerti es igazolja neked. Nem akkora bun, egyszer-egyszer mindenki logott mar, de rendszert ne csinalj belole!
2013. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már így. Egy pénteki napot ellógtam, mert nem tudtam rendesen felkészülni a dogára, és ezen múlott az év végi ötösöm. Nem vagyok rá büszke, de na... Élelmeseké a világ. Nem vetted még észre, hogy ha doga van vagy valami, akkor az átlagosnál többen hiányoznak? Mondjuk ez később jobban elő fog jönni középiskolában.

1x még szerintem belefér, de ne csinálj belőle rendszert.

2013. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

De, ez hatalmas bűn. Feltehetően (ami ~99,999...%) a pokol tüzén fogsz elégni!!! *ördögi kacaj*


A viccet félretéve, szerintem egy belefér. Ha mázlid van a pót TZ nem lesz nehezebb, vagy ugyan az lesz, és az osztálytársaid megadják hogy mik voltak a kérdések :D De az a biztos, ha felkészülsz. Ja és ha már lógsz, irány tanulni, tedd hasznossá a napodat!

2013. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válasszokat! Most azért nem tanultam mert ezelötti héten nem voltam és nem tudtam hogy dolgozat lesz.Nem tervezem hogy többször lógni fogok :)
2013. máj. 6. 09:28
 5/6 anonim válasza:

Azért ha már a bűnre kérdeztél akkor azt elmondanám, hogy Isten szemében a hazugság az egyik legeltűrhetetlenebb bűn. Rengeteg utalás van rá, hogy a hazugok útja a pokolra vezet.

Arra gondolok, hogy amikor megkérdezi esetleg a tanár hogy merre voltál, vagy anyukád ha nem mondtad el neki?......

2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi köze a pc játékoknak ehhez?
2021. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!