Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsak vissza egy...

Hogyan utasítsak vissza egy konzulenst miután már elvállalt?

Figyelt kérdés
Akit először felkértem nem írt vissza én meg bepánikoltam mert elég közel van már a határidő és még a témavázlatot is le kell adnom. Így másnak is írtam aki bár nem tanított, de úgy voltam vele, hogy ha nincs más jó lesz és el is vállalt. Viszont akinek először írtam végül ő is visszaírt és szerintem ő jobban tudna segíteni. Hogyan utasítsam vissza a másikat, hogy ne legyek bunkó?
2021. máj. 27. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Mivel a bunkóság már megtörtént, így most már nyugodtan írj neki, hogy bunkó vagyok, de hódítani akarok. 😅
2021. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nyugodtan megírhatod neki, valószínűleg meg fogja érteni. Persze nem fog neki jól esni, hogy csak szamár volt, ha már ló nem jutott neked, de nem lesz belőle probléma.


Tehát megírod neki, hogy írtál korábban egy másik témavezetőnek, aki eddig nem reagált, és kénytelen voltál mást, vagyis őt megkérni, azonban akinek előbb szóltál, mégis vállal, így köszönöd a lehetőséget, de a másik tanárt választod, aki még tanított is, és elnézést kérsz a kellemetlenségekért.

2021. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!