Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok szót érteni a...

Nem tudok szót érteni a konzulensemmel?

Figyelt kérdés

Nyáron fogom elkezdeni a szakdogát írni.

Már meg kell találnunk a belső konzulenst.

Felkértem egy tanárnőt aki jártas a témámban. Azonban egyszerűen nem jutunk közös nevezőre.

Céges témából írom a szakdogámat,ahol a gyakorlatonat csinálom és a főnököm segít.

Egy vázlatot már megírtam a főnököm segítségével. Elküldtem a belső konzulensemnek(aki nem is tudom hogy a konzulensem e mert nem mondta ki konkrétan,hogy vállalja e) és semmi sem jó neki. Mindenbe beleköt,mindent át akar írni.

Nagyon elegem van az egészből.

A másik meg az,hogy kötekedik,de nem mondta ki,hogy akkor most vállalja-e egyáltalán,minden alkalommal megkérdezem,de kitér a kérdés alól.

Mi lenne a megoldás szerintetek?



2021. máj. 7. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj fel másik konzulenst.
2021. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tepfal ***** válasza:
18%
Nem értem, hogy hogy lehetséges az, hogy nem mondja meg, hogy vállalja-e vagy sem, nekem Neptunban látszik, hogy ki a konzulensem, illetve hivatalos papírt is kellet leadni erről. Melyik egyetem? Nálatok semmi ilyen nincs? Ha még annyit sem hajlandó megmondani, hogy a konzulensed-e, akkor válts konzulenst.
2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak te látod úgy hogy kötekedik? Nem lehet, hogy amit leírtatok a cégnél, az bár szakmailag bitosan helyes, de a szakdolgozat elvárásainak nem felel meg?
2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom,én minden email végén felteszem a kérdést hogy akkor most lenne-e a konzulensem? És ignorálja a kérdést. Csak kötekedik.

Nem értem az egészet.

2021. máj. 7. 19:29
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából teljesen át akarja alakítani a témámat,és nekem nem is ttszik az új koncepció,valamint már lebedzéltünk tök jó interjúkat amit beletennék a szakdogába,azt mondja nem kell.

Kontrolling tanár és erre akarja az egészet alapozni,amikor az én témám nagyon nem arról szól.

2021. máj. 10. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg neki van igaza, még ha nem is úgy látod.
2021. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Vicces lenne, ha külsősök (a főnököd, a céged stb.) mondaná meg, miről és hogyan írj szakdogát.. a diplomát az egyetem adja, és az egyetem (oktatói) határozzák meg a követelményeket is. Úgy beszélsz ("céges témából írom a szakdogámat"), mintha már eldöntött kérdés lenne (TE eldöntötted volna), hogy miből írod a szakdogádat... rossz hírem van... a szakdolgozat témáját az egyetem határozza meg, és a téma akkor lesz elfogadva, ha az egyetemi témavezetőd jóváhagyja.


Fordítva ülsz a lovon, nem kicsit.

2021. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó nagyon el van tévedve. Még jó, hogy ő határozza meg miről akar írni, az ő szakdolgozata, az egyetemnek nem számít. Van ahol besorolnak egy nagyobb témához és onnan választhatsz, de hogy nem mondhatják meg konkrétan az biztos.

Ha a konzulens már az elején ennyire kötekedik, válts!

Szenvedés lesz olyan témát írni, amit nem szeretnél de ő rád erőlteti

2021. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

8. "Utolsó nagyon el van tévedve."


Lehet, de én legalább egyetemi oktató vagyok.

2021. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha az lennél, nem gyakorin irkálnál hülyeségeket :) És azzal is tisztában lennél, hogy a hallgató választ témát.
2021. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!