Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a közösségi szolgálat?

Milyen a közösségi szolgálat?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es, viszont amikor tartottak ilyen bemutatót, akkor hiányoztam.

Az érdekelne legjobban, hogy kikkel vagyok ott? Velem egy iskólába járók, vagy másik iskolából is jöhetnek?



2021. máj. 27. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
meg hogyan kell jelentkezni? ez se világos, előre is köszi
2021. máj. 27. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most állok közösségi szolgálat elvégzése előtt. Nem feltétlen kell szemétgyűjtésnek lennie. Én pl a volt gyakorlati helyemre, a házi segítségnyújtásba fogok menni. Tehát, amikor odakerülsz, nem feltétlen kell ragaszkodnod a legxarabb és leg nem kedveltebb munkához. Az iskola szerződést köt a hellyel, ahova te mennél, te dolgozol ott, aztán kész. Osztálytársam úgy szerzett magának papírt, hogy az ismerőse nem tudom hol dolgozik, és fizetett valamennyit azért, hogy leigazolják neki az ott nem létező munkáját, ami arról szól, hogy istállót takarított lényegében.
2021. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell találnod majd lepapírozni a talált helyel és az iskolával. Én pl. tűzoltóságon csináltam,kocsikat mostuk,szerszámokat olajoztuk. Ha egy helyre akarsz kerülni valakivel beszéld meg vele hova mennétek.
2021. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van ismerős,rokon valahol pl óvoda le is igazolják és akkor nem kell bejárni dolgozni
2021. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. máj. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!