Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki érzi magát egy darab...

Ki érzi magát egy darab kaksinak az érettségi eredményei miatt?

Figyelt kérdés

Én nagyon le lettem lombozva, a matek, magyar jól sikerült, de a töri és kémia... Fo$ul, természetesen az osztálytársaimnak mind tök jó lett, mindenkit felvesznek az első helyére engem meg lehet a másodikra se. Családban én vagyok az első akinek nem jön össze az orvosi, és azt hallgatom hogy milyen gáz hogyha valakit már Szegedre se vesznek fel.

A megtekintésre így semmi kedvem elmenni, ott jópofizni a többiekkel aztán ha szerencsém van még a faktos tanárommal is összefutok és vele is elbeszélgethetek a zseniális eredményeimről.


Sorstársak? Itt vagytok valahol?



2021. máj. 28. 11:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én se vagyok magamra büszke.

Én elmondom nálunk olyan gyenge eredmények születtek, hogy az örül akinek nem kell szóbeliznie semmiből.

Vannak akik 1 tárgyból mennek, vannak akik 2-ből, de olyan is akad aki 3-ból kell, hogy tegyen.

Nálunk az osztályban egyöntetűen mindenkinek el lett szúrva az egész.

Igaz egy elég gyenge iskola vagyunk, de mégis...

2021. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!