Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes albérletet...

Mikor érdemes albérletet kivenni az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
Most még sokkal több van és olcsóbbak is, de igazából csak augusztus végén - szeptember elején lenne esedékes a költözés és addig így feleslegesen lenne kibérelve. Viszont az utolsó pillanatra sem szeretném hagyni, hiszen akkor már nagyon nehéz helyet találni, pláne megfizethetőt, ami jó helyen van stb.
2021. máj. 31. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno miután megtudtam,hogy felvettek,azután kezdtem el keresgélni. Júli vége,augusztus elején célszerű,azonban abban igazad van,hogy most olcsóbbak az albérletek. Én a helyedben most kezdenék el keresgélni,és ha esetleg egybe beleszeretettél,de úgy igazán ,akkor kivenni azt,de nyilván ez attól is függ,hogy egyedül keresgélsz vagy valakivel szeretnél összeköltözni,vagy csak szobát keresel.
2021. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én már felsőbbéves vagyok, tehát egyetemre biztosan megyek. Csak eddig kollégista voltam és most is jelentkeztem, de nagy eséllyel nem fognak felvenni és ezért albérlet lesz a vége. Egyedül keresek albérletet, de csak egy szobát vennék ki (vagy ha éppen más nincs, akkor akár elsőre egy egész albérletet is amíg oda nem jönne más bérlő rajtam kívül, de mindenképpen szeretnék lakótársat).
2021. máj. 31. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaah, értem. Ez esetben szerintem bőven jó ,ha augusztus elején keresel,meg szerintem szobat könnyebb találni,mint egy lakást. Sok sikert hozzá! :D
2021. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!