Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átmentem a matekérettségin?...

Átmentem a matekérettségin? Mással történt olyan, hogy az elnök lehúzta a pontjait?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem be betekintésre. A matektanárom másfél hete azt mondta, hogy szóbeliznem kell matekból, erre most megnéztem az érettségi dolgozatot 25 pont van rajta. Nem értettem, hogy mi van felkerestem a tanárt megkérdeztem, hogy akkor hogyan is van ez és azt mondta, hogy igen valóban 25 pontom van, de még elnöki jóváhagyás kell, hogy véglegesen megtudjam, hogy átmentem-e. Mert ha lehúz egy pontot is automatikusan megbuktam.

És ezért szóbeli felkészítésekre kell járnom. Na most nagyon jó lenne tudni mert nem mindegy, hogy akkor kell szóbeli vizsgáznom egyáltalán. Ezt mikor lehet leghamarabb megtudni?

Mással is volt már ilyen helyzet, hogy ponthatáron állt vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Megadták végül a jobb jegyet vagy nem?



2021. jún. 1. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Azért kell készülnöd, hogy ne érjen váratlanul, ha az elnök javítási hibát talál. Ha annyit készültél volna, hogy magabiztosan hozd a kettest, most nem lennél ilyen helyzetben. Az elnök szinte biztosan megnézi a 25 pontos dolgozatokat.
2021. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Megtudni pedig a szóbeli kezdetén fogod.
2021. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy látom beparáztatott az előző kérdésedből az 1#válaszoló :D


Ne parázz, szerintem kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy egyesével átnézze a dolgokat és belekössön.

2021. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha az elnök nem matektanár, nincs miért aggódnod
2021. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állítólag az elnök földrajz szakos.
2021. jún. 1. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elnök saját iskolán belüli vagy kiküldik máshova?
2021. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!