Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt a szóbeli...

Nektek milyen volt a szóbeli érettségi? Rendes volt az elnök? Mindig bent volt? Nagyon figyelt rátok?

Figyelt kérdés

#elnök #erettsegi 2019
2019. jún. 16. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 6 éve érettségiztem, de a mi elnökünk kb.a felét végig szundította :) de szerencsénk volt, mert nagyon kedves, aranyos volt, amikor ébren volt, akkor mindenkinek segített egy kicsit, rávezetett a jó válaszra, amikor látta, hogy elakadtunk. Kb. 2szer ment ki 10-15 percre, a teremben is sétált, segített az éppen felkészülőknek.
2019. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat ez tok jo!! De sajna tuti nem lesz ilyen szerencsem!😂😂😅😅
2019. jún. 16. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát rám egyedól az a tanár figyelt kb, aki feleltetett, a többi ki-be járkált, kávézott, beszélgetett. Az elnök se csinált mást :D Még mondhatom azt is, hogy kifejezetten zavart is, hogy ennyire leszarom stílusban kezelik a dolgot, amikor nekem abban a pár percben teljesen vérre ment a dolog :D Én 4éve érettségiztem.
2019. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged az elnök? :D Az csak ül és néz, nem csinál semmit.
2019. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kávéról jutott most eszembe, egyik ismerősöm amikor éppen felelt, az egyik tanár elkezdett behabzsolni valami sütit de félrenyelte és elkezdett “fuldoklani”😂😂 de a feleletnek meg persze mennie kellett tovább, pedig ismerősöm annyira nevetett volna.:D
2019. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem, minden jól ment. Biológia-kémia szakos volt az elnök, a töri felelet közben nem volt bent, a magyaron igen, de csak nagyokat pillázott. :D


Az előtte lévő két évben angolból és olaszból előre hozottat csináltam, akkor is jó fej volt az elnök, végig mosolygott.

2019. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso elotti kommentelo koszi mostmar tuti erre fogok gondolni kedden és majd meg fogok halni a nevetestol ha valamelyik tanar el kezd enni 😂😂😂😂🤗
2019. jún. 16. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem tavaly előrehotottan kiröhögött mert gépen nem tudtam bezárni egy ablakot. :(

Angol emelten meg se szólalt, töri emelten meg végigszivatott mindenkit hülye kérdésekkel, de a tanárok segítségemre siettek, rendesen “súgtak”. :’D Meg olyan fejjel néztek rá hogy: “..ezt..ezt most minek kell?”

2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon rendes volt. A megnyitón mondott egy bátorító beszédet és sok sikert kívánt, a vizsgák alatt végig kedvesen mosolygott. Úgy emlékszem, magyar-töri szakos volt, de még az őt nem érintő tárgyakat is érdeklődve hallgatta.
2019. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!! Meg lett!! Gyerekjatek volt
2019. jún. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!