Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerülhet viszonylag jól a...

Sikerülhet viszonylag jól a biológia érettségim, ha nem megy a biokemia?

Figyelt kérdés
Minden más területből jó vagyok, szeretem, érdekel. Ezért választottam. Biokémiát aligha tanultunk a suliban és sose érdekelt, sose ment, de gondoltam majd megtanulom az erettsegiig. A tananyag olvasasaval is bajban vagyok annyira nem értem az egészet. De nem szeretnék eppenhogy kettessel atbukdacsolni. Ha minden más jól megy és tudni fogom akkor lehet jó az érettségim? Néztem régebbi feladatsorokat. Sokban nem is volt biokemia, de volt 1-2 amiben előfordult
2018. márc. 30. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik részét nem érted?
2018. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az írásbelin biztosan nem lesz gond, mert ahogy azt te is láttad, nemigen szokott benne biokémia lenni. Szóbelin azért neccesebb, mert ha épp olyan tételt húzol, és nagyon nem megy, azzal eléggé elvágod magad:S - nem olyan nagy anyag, nem késő segítséget kérni hozzá!
2018. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem olvasni és annyira kínai az egész, hogy úgy érzem ehhez kéne még nekem legalább egy fél év. De azért megpróbálom. A biosztanarom nagyon rendes, ha megkérem biztosan fog segíteni. Már a sejtek felepitesenel elakadtam, annyi az ismeretlen szó. Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!