Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fognak...

Szerintetek hogy fognak alakulni az idei felvételi ponthatárok?

Figyelt kérdés
Statisztikák szerint idén 11százalékkal többen jelentkeztek a tavalyi évhez képest, viszont az eredmények átlagáról nem találtam infót. A szak amit megpályáztam első helyen, tavaly 400 pontot igényelt, ehez képest 2019-ben 430 pontot kellett elérni a bejutáshoz. Mit gondoltok? Tartja magát az alacsony ponthatár, vagy pedig feljebb viszik idén? 405 pontocskát sikerült elérnem. Sajnos csak egy tárgyból emelteztem és az évvégi jegyem sem voltak túl jók (88pont).

2021. jún. 1. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén én is tartok a növekedéstől.Mivel nem volt szóbeli lehet esik. Viszont mivel többen jelentkeztek az kompenzálja. Szerintem vagy marad ugyanaz vagy növekedni fog +15 -15 de remélem nem.
2021. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!