Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy szülésznő képzést mennyire...

Egy szülésznő képzést mennyire nehéz elvégezni munka mellett?

Figyelt kérdés

Van egy ápoló szakmám, most szeretnék majd egyetemre menni.

Arra gondoltam, hogy elmegyek a kórházba dolgozni és mellette levelezőn csinálom a szülésznőt.

Mennyire nehéz összeegyeztetni a munkát az egyetemmel? Illetve mennyire lehet munka mellett jól teljesíteni a tanulásban is?

Nem fárasztó együtt a kettő?

Szeretnék valamit csinálni, mert nem szeretnék már pénztelenül a szüleim nyakán lenni, így gondoltam, hogy nappali helyett akkor inkább levelezőre megyek.



2021. jún. 1. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőm szintén ápoló és levelezőn tanul.

Mondta, hogy nem egyszerű de megoldható.

Viszont ez a munkahely rugalmasságán is múlik, mert pl a Semmelweisen konzultációs hetek vannak 3-4 alkalommal szemeszterenként és olyankor több napig suliban kell lenni reggeltől estig.


Szerintem ha elhivatott vagy és tényleg akarod akkor menni fog!

2021. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!