Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni kollégiu...

Van esélyem bekerülni kollégiumba?

Figyelt kérdés

Két egyetemet jelöltem be, az egyik vidéki, a másik pesti, konkrétan a BGE.

Ha az előbbi mellett döntök biztosan kapok kollégiumot, Pesten majdnem biztos vagyok benne, hogy nem, de nem akarom teljesen elvetni a lehetőséget anélkül, hogy megkérdeznék olyanokat, akiknek van tapasztalatuk a témával kapcsolatban.


Pesttől ~80 kilométerre élek, busz óránként megy, nagyjából 1 óra 10 perc a menetidő a Puskásig. Vonat szintén óránként jár, igaz 1 átszállással.

Szociális helyzetre valószínűleg nulla pontot kapok, mivel nem váltak el a szüleim, a testvéreim rég külön élnek, az egy főre jutó átlagkereset ~220 000 forint.

Kiemelkedő sport- vagy tanulmányi versenyeredményem nincs.

A felvételi pontszámom 436.

Tartós betegségek: apukám szívbeteg, de nem akadályozza a munkában, én valószínűleg gluténérzékeny vagyok, de papírom még nincs róla, szóval ezzel egyelőre nem is számolok.


Ezeket leírva már a kérdést is feleslegesnek tartom, de ha idáig begépeltem már kiírom 😅


BGE-KKK-ra jelentkeztem, úgy tudom nagyjából 250 férőhely van a kar kollégiumában.


Van bármilyen esély, hogy csoda történjen és kapjak kollégiumot? Esetleg valakinek hasonló paraméterekkel sikerült bejutnia?



2021. jún. 2. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!