Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kutató biológusnak feltétel...

Kutató biológusnak feltétel az angol C1?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha lépést akarsz tartani a nemzetközi kutatásokkal, és megérteni azokat, akkor nem árt, ha akár anyanyelvi szinten, vagy szaknyelvestül beszéled.
2021. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétel, de csak angollal fogsz boldogulni, biosz szakon 1. sejtbiológiai órán elmondjak majd, hogy a biológia nyelve az angol
2021. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még középiskolás vagyok, eddig B2 vizsgám van, azért kérdezem, mert lehet egyetem előtt jó lenne megcsinálni. Jelenleg csak oroszból vannak óráim, angolt leadtam. Talán 3-4-5 hónap elég lenne felkészülni angolból(?).
2021. jún. 2. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem alatt úgyis megtanulsz. Én alapszinten tanultam kozepsuliban, majd egyetemen minden cikky szakmai anyag angolul volt, így kénytelen voltam megtanulni az évek alatt. Diploma előtt nyelvvizsgáztam le
2021. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
B2-vel már meg fogod érteni, amit meg kell. A legtöbb évfolyamtársadnak még ennyi nyelvtudása sem lesz. Később persze nem fog ártani egy felsőfok.
2022. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!