Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógymasszőr vagy fizioterápiá...

Gyógymasszőr vagy fizioterápiás asszisztens képzésen kell egymáson gyakorolni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnik, de bizonyos okokból én nagyon nem bírom, ha "idegenek" hozzám érnek, akkor sem ha teljesen professzionális okból (akár orvos, fodrász, bármi ilyesmi). Azzal nincs bajom, ha nekem kell mást.


Ezeken a képzéseken ez hogy folyik? Van ilyen tantermi egymáson gyakorlás, vagy iskolában csak elméleti és a gyakorlati helyen élesben kell kipróbálni?



2021. jún. 2. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz én gyógytornásznak tanulok, de egymáson gyakorlunk, vizsgázunk. Szerintem ezeken a képzéseken is ez van.
2021. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen így van.

Gyógymasszőr szakosak. Estisek voltunk, elég vegyes életkorúak. 20-60 év között mozgott. Férfiak, nők vegyesen. Az elején volt szégyenlősködés, én nem akarom stb. De aztán a végére már úgy dobtuk le egymás előtt a ruhákat, melltartót stb mint a huzat.

Persze volt olyan is, mint te, hogy semmit sem hagyott. Na hát pl az hátrányból indult, mert nem elég ha csinálod, érezned is kell, hogy milyen intenzitású az adott kezelés, milyen érzés stb. Ugyanis a betegnek egy kötőszöveti masszázst, szegment masszázst, elkell tudni mondani, hogy így úgy amúgy, ilyen érzés, olyan érzés, elég kellemetlen, de kibírható.

Mindenképp azt tanácsolom, hogy akármennyire is félsz, próbáld levetkőzni. Ugyanis semmiféle hátrányos megkülönböztetés nem fog érni!

Üdv:22

2021. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duhaj Piroska válasza:
Akivel, akikkel együtt vagy , tanulsz, dolgozol,vagy együtt csinálsz valamit és akit netán majd GYÓGYÍTASZ, az Nem Idegen!
2021. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!