Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanul innen valaki pszichológiát?

Tanul innen valaki pszichológiát?

Figyelt kérdés

Ha igen, hova jársz?

Nehéz volt bekerülni, miből érettségiztél?

Milyen jegyeid voltak középsulin,érettségid hogy sikerült?

Sokat kell tanulni, ugy értem, maga a benntmaradás nagyon nehéz?

Talán én is ezt szeretném majd tanulni :) Azt mondtak, elég nehéz, de ugy érzem, képes lennék rá.


2010. aug. 24. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
a Károlira járok.nehéz volt bekerülni, én magyarból és németből emelteztem, ebből a német az felsőfokú nyelvvizsgával kiváltott előrehozott érettségi volt, amit annak idején még meg lehetett csinálni.dupláztam mindkét tárgyból, így lett 460 pontom, mert a magyar 90%-os lett.idén már lejjebb vitték a ponthatárokat egy picit, de még mindig elég magasak, az én időmben (2008) még 456 pont volt.a bent maradás attól függ, h mennyire vagy elhivatott a szakma iránt, és mennyire érzel elköteleződést ebben az irányban.ha igazán fontos, h másoknak segíts(vagy bármi is legyen a motivációd)akkor valószínűleg venni fogod a fáradságot, h megtanuld az anatómiát, statisztikát,neurológiát, élettant és a többi nehezebbnek tartott tárgyat.ha van még kérdésed nyugodtan tedd fel
2010. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Kedves kommentelő, olvastam a válaszodat, és azt szeretném kérdezni, hogy tudnál nekem ajánlani olyan tankönyveket, amelyekből akár te tanultál, vagy csak jónak tartod? Végzős vagyok, és a pszicho a cél :)
2011. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!