Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki tanul közületek pszichológi...

Ki tanul közületek pszichológiát? Milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva elég gagyi, sokkal komolyabbra számítottam, de nem több egy átlagos btk-s szaknál.
2011. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
utolsó, hova jársz? én szeptemberben kezdek a károlin, csak azért kérdem... remélem eltés vagy :D
2011. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gagyi?? nem több egy btk-s szaknál?? jesszusom, hanyadéves vagy? mondjuk mindegy is... majd meglátja ezt mindenki, meg megtapasztalja. Azért köze nincs egy kommunikáció nehézségéhez...de bármi máséhoz sem. Nehéz, biosszal, rengeteg matekkal, emellett pszichológiai gondolkodásra is tanít, amit szintén nem könnyű megtanulni. Plsuz rengeteget kell olvasni, belelátni magába a tudományba.
2011. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az utolsóval, szerintem sem könnyű!
2012. márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!