Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, hogy bírjátok a...

Egyetemisták, hogy bírjátok a vizsgaidőszakot? Főleg ilyen jó időben?

Figyelt kérdés
Van még 4 vizsgám, de már kezd elfogyni a motivációm.😞 Főleg, hogy a barátaim már végeztek, mindenki megy ide-oda, jó idő stb. Mindenki rakja ki instára, hogy hol van épp. Én meg bent ülök a szobámban és tanulok. Van valami jó tippetek, tanácsotok? Ti hogy bírjátok?

2021. jún. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van még 7 vizsgám.

Mellette teljes állásban dolgozom.

Amikor nem dolgozom és nem tanulok, a családot látom el.


Szerintem tanulj, ennél jobb tanács nincs.

2021. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok neked is :)
2021. jún. 3. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Én egész jól, én másfél hét alatt lezavartam az egészet munka mellett. 🤷‍♂️
2021. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem valamilyen nagyon durva szakon vagy akkor azért szerintem belefér 1-2 találkozás a haverokkal (úgy hogy ne legyél utána másnapos), vagy csak sportolás, sétálás a szabad levegőn. Nem is biztos hogy hatékony egész nap bent ülni és erőltetni a tanulást. Ha 16 órát vagy ébren egy nap akkor azért be tudod valahogy osztani az idődet. Mondjuk ne az instát nézd, csak egy példa :)
2021. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetem ilyen, de a jó hír, hogy nem kötelező odajárni.
2021. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyre nehezebben. 4 vizsgám maradt de szinte minden késő délután lejárok futni a pályára vagy csak sétálgatok. Másképp nem bírnám
2021. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kijárok parkba tanulni. Csicseregnek a madarak, zöldellik a gyep, gyerekek labdáznak, családok piknikeznek, szól a fülemben a zene, nem tudsz telefonozgatni mert nem látod a naptól, meg lemerül. Kiválóan lehet haladni.
2021. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A SOTE-n szinte mindig június végen végeztem a nyári vizsgákkal, de úgy, hogy már májusban elkezdtem.

Napi egyszer elmentem sétálni vagy futni, esténként meg filmet néztem vagy zenét hallgattam.

Inkább ne is nézd az instát, csak felhúzod magad rajta.

2021. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!