Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 érettségi tételből szóbeli,...

3 érettségi tételből szóbeli, sikerülni fog?

Figyelt kérdés

3 tantárgyból kell szóbeliznem június 23.án (matek, töri, angol)

Szerintetek sikerül?



2021. jún. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerünk, nem tudjuk mennyire vagy felkészült. Van még időd, menj tanulni, kitartás, minden lehetséges, csak magadban bízz és ne mások véleménye számítson.
2021. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarlak bántani, de hogy nem sikerültek ezek a tárgyak? Még a matekot és az angolt meg is érteném, de a töri??

Ha meg tudod rendesen tanulni a tételeket, akkor még meglehet a kettes. De ahhoz tényleg tedd oda magad, ha már 8+4/5 év kevés volt a felkészüléshez.

2021. jún. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak elkeseríteni, de az érettségi igazából szóbelit is tartalmaz, és akik nem ilyen fél érettségit írtak, azok közül mindenki 4-5 tárgyból szóbelizett. A 3 még így is nevetséges.
2021. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is pont ebből a 3 tantárgyból fogok szóbelizni. Angolból el lehet valamit makogni, mégha csak sima szavakból is építed fel a mondatokat, már az is valami. Matekból először 3 feladatot kell megoldani és utána elmondani szóban mit hogy csináltál és miért úgy, illetve kérdeznek néhány fogalmat. A töri fogalmam sincs, hogy fog menni, utálom azt a tantárgyat úgy ahogy van, ezért attól félek a legjobban. Lényegében, ha jó a beszélőkéd szerintem sima ügy. Nekem sajnos bajos a szóban felelés, nem tudom úgy kifejezni magam, mint írásban.
2021. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, sikerült átmenned végül?
2021. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT😍
2021. jún. 24. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!